KRUHOVÉ TRÉNINKY

! Sobotní kruhový masakrrrrr v počtu 14-ti šelmiček! Sál nafouknout nemůžeme, ale využít chodbu na výpady v chůzi nebo přetahování s lanem ano !

1225-fotografie1578 1226-fotografie1580 1227-fotografie1584

!!! REZERVUJTE SE S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM, MÍVÁME BEZNADĚJNĚ PLNO !!! Děkujeme :-)

Principem kruhového tréninku je cvičení na různých po sobě jdoucích stanovištích. Po odcvičení jednoho cviku se přesunete na další stanoviště, kde odcvičíte další cvik a na dalším další atd. V jedné tréninkové jednotce se tento "kruh" opakuje 3-4x. Procvičíte při něm celé tělo, vybudujete si skvělou kondici, získáte sílu, zhubnete tuk a to vše ve formě pestrého cvičení. Bude Vás to bavit! Variabilitě se meze nekladou, Vaši trenéři Vám připraví každou hodinu jinou. Střídají se cviky na horní a dolní polovinu těla, taktéž náročnější cviky s lehčími, vkládají se i protahovací cvičení. Trenér(ka) je s Vámi po celou dobu v sálu, na začátku lekce Vám jednotlivá stanoviště představí a bude po celou dobu dohlížet na správné provádění cviků, bude Vám poskytovat případnou dopomoc a hlavně bude hlídat časové intervaly.

1113-dsc-0111-1 1114-dsc-0144-1

Využíváme všechny pomůcky, které máme k dispozici: plyometrickou bedýnku, bradla, medicimbaly, ketlebely, bosu, hrazdu, lodní lano, TRX, overbally, velké míče, Aquahit, sandbag, Bulharský vak, odporové gumy, velkou činku, jednoručky, švihadlo, lehké překážky...


ON-LINE rezervace ZDE

Zarezervujte si svůj "kruháč" on-line dle uvedeného rozpisu.
Rezervaci je možné zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem, zrušení v kratší době bude bohužel odečteno z permanentky.

KRUHOVÉ TRÉNINKY probíhají 4x týdně a začínají vždy v:

pondělí 18:30 (s Karolínou) - lekce zaměřená pro nově příchozí a pro začátečníky

úterý 18:30 (s Rosťou) - lekce vhodná už pro pokročilé cvičenky

středa 17:15 (s Katjou )- lekce zaměřená na tvarování postavy

sobota 9:00 (tak různě :-)) - nutná rezervace osobně, telefonicky,  e-mailem

1091-fotografie1152