AKČNÍ BALÍČKY

!!! POZOR, aktuálně upravujeme nové složení balíčků zde na webu, složení uvedených balíčků již není úplně přesné !!!

Všechny balíčky máme skladem v dostatečném množství a dostanete je v přesném složení, jako na značkovém KetoDiet shopu.

Pokud začínáte s KetoDiet a nevíte, jaké produkty si vybrat, vyzkoušejte výhodné balíčky KetoDiet, které jsou šité na míru vašim potřebám. Vyberte si balíčky pro MENŠÍ redukci (5-8 kg), STŘEDNÍ redukci (8-15 kg) nebo VĚTŠÍ redukci (nad 15 kg) a pusťte se HNED! do hubnutí. Nebudete muset přemýšlet nad tím, které produkty si vybrat a ještě významně ušetříte. Balíčky jsou sestavené na 2, 3, nebo 4 týdny. Více informaci v levém menu nebo klikněte na "čtvereček" pro přímé přesměrování na balíček, který vás zajímá.

1028-5-8-130x170 1030-8-15-130x170 1031-15plus-130x170

Nejen proto, že se nabídka proteinových produktů KetoDiet rozšířila, ale také proto, že vám chceme výběr dietních jídel zjednodušit, jsou pri vás připraveny nové 3 varianty akčních balíčků KetoDiet.

VÝHODY AKČNÍHO BALÍČKU:

- jasně daná jídla na přesně stanovenou dobu - nemusíte se trápit výběrem
- zvýhodněná cena - ušetříte hned od začátku
- proteinová jídla na celý 1. krok KetoDiet
- vhodné pro ženy i muže
- DÁREK ke každému balíčku

2 týdenní balíček:
Tento balíček je určen především těm, kteří se potřebují zbavit jen pár nadbytečných kilogramů a svou postavu jak se říká "dotvarovat". Jedná se o menší redukce cca 5 - 8 kg při BMI mezi 24 až 25,5 a plně pokryje první 2 týdny celého dietního plánu.
Balíček záměrně neobsahuje proteinové tyčinky a snídaňové kaše, které nejsou při takovýchto "kosmetických" redukcích vhodné s ohledem na obsah sacharidů.

3 týdenní balíček:
Balíček je vhodný především pro osoby se střední nadváhou a BMI mezi 25,6 - 29,9, které potřebují shodit cca 8 - 15kg. Plně pokryje první 3 týdny dietního programu. Díky tomuto balíčku si můžete vychutnat všechna Ketodiet proteinová jídla z aktuální nabídky.

4 týdenní balíček:
Akční balíček KetoDiet na 4 týdny je určený především těm ženám a můžům, kteří mají výraznější nadváhu a jejichž hodnota BMI je vyšší než 29,9. Na celé 4 týdny tak budete mít zajištěno 5 denních proteinových jídel KetoDiet a kila půjdou rychle dolů.

Nezapomeňte, že 1. krok je pouze začátkem, a že pokud si svou "novou" hmotnost chcete dlouhodobě udržet, je potřeba dokončit celý dietní program a tedy všechny 3 kroky KetoDiet, naučit se pravidelně a racionálně jíst a v neposlední řadě také alespoň lehce sportovat.