KetoDiet míchat s mlékem nebo vodou?

Varianta KetoDiet přípravku rozmíchaného ve vodě je pro rychlé a účinné hubnutí optimální. Proces ketózy není ničím ovlivňován a tím pádem jsou i úbytky na váze výraznější. Nápoj sám o sobě není až tak hutný jako v mléčné variantě, nebudete mít proto potíže v další konzumaci zeleniny, kterou více než doporučujeme. Mimochodem, když si na konzumaci zeleniny zvyknete hned od počátku, bude váš jídelníček pestřejší a lépe se vám bude přecházet k normální stravě.

Pokud se rozhodnete KetoDiet rozmíchavat v mléce, zvolte jeho nízkotučnou variantu, abyste co nejvíc zamezili přísunu tuků.
Nezapomínejte ale, že v mléce obecně (i když se jedná právě o to nízkotučné) je obsažený mléčný cukr - laktóza. Navození ketózy i samotné hubnutí proto bude pozvolnější, protože tuk a cukr obsažený v mléce procesy mírně utlumí.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, nezapomínejte dodržovat následující základní pravidlo: nevynechat ani jedno KetoDiet jídlo, i když nebudete mít pocit hladu. Výsledky pak na sebe nenechají dlouho čekat :-)