KETOPOINT KetoDiet BRNO

Již 2x v Brně: Hrnčířská 6 a NOVĚ Hybešova 49 !

S radostí, nadšením pro věc a neutuchajícím elánem Vám hrdě oznamujeme, že jsme otevřeli specializované konzultační centrum, poradnu výživy a prodejnu s produkty KetoDiet:

1355-ketodiet-brno klik SEM pro více info

1313-fotografie2107

Rádi Vás přivítáme v obchodní pasáži SFINX na ulici Hrnčířská 6 anebo NOVĚ na ulici Hybešova 49 (za zatáčkou u Ponrepa). Umístění v objektu je přímo naproti veřejné prádelně a čistírně oděvů Arbela a vedle bočního východu z obchodní pasáže na ulici Kabátníkovu.

MHD je to na Palackého tř. zastávka Hrnčířská (ta vede vlevo z Palackého), napravo je ul. Rybníček (jistě znáte tam sídlící Finanční úřad) a objekt SFINX je architektonicky zapamatovatelná a nádherná stavba viditelná už od zastávky:

1310-p1080989

Co tu máme naprosto bezva: parkování v podzemních garážích (pro zákazníky obchodní pasáže 45 min. ZDARMA), je tu velký Albert, Česká pošta, Rybenka (rybí jídelna - vyzkoušeny luxusní rybí pikantní hranolky s dušenou zeleninou -  splňují pravidla KetoDiet :-)), vinotéka (nic moc pro Vás, ale jako dárek dobrý :-)), kavárna, manikúra, masáže, několik boutique, dokonce i obrazová galerie, fitness centrum (ne naše, ale to nám neva :-)) a další...

1314-fotografie2097

Prostorná prodejna je zařízena v barvách KetoDiet, najdete tu vždy dostatek celého sortimentu KetoDiet a kvalitní a odborné poradenství, tak jak jste již zvyklí z Bystrce. PLUS měření složení těla metodou BIA analýzy na místě (pro ženy i muže) a odborný koučink v průběhu celého Vašeho dietního plánu KetoDiet.

Kontakty přímo na prodejnu jsou: tel.: 733 133 171

e-mail: ketodiet-brno@email.cz

Otevírací doba: PONDĚLÍ - ČTVRTEK 10:00-17:00 hod.

! PONDĚLÍ a STŘEDY aktuálně otevřeno až do 18:00 hod. !

PÁTEK 9:00-13:00 hod. Konzultace dle objednání.

1315-fotografie2102

Nezasíláme však žádné zásilky poštou, v případě tohoto požadavku si produkty objednejte přímo na e-shopu ketodiet.cz nebo využijte rozvoz po Brně ZDARMA při objednávkách nad 3.000,- Kč.

Pro všechny, kteří jsou zvyklí na KetoDiet ve FITKU lila se nic nemění, sortiment KetoDiet tam naleznete za stejných podmínek jako doposud.

Těšíme se na Vaše nápady, přání a HLAVNĚ NA VÁS ! Za všechny z FL Kamila K.

1316-fotografie2106