Dárkové poukázky s osobním vzkazem

Chcete darovat kousek zdraví, vitality, sportu a zábavy? Kupte si u nás DÁRKOVOU POUKÁZKU s vlastním věnováním, kterou Vám vytvoříme na míru v libovolné hodnotě. Za hodnotu poukázky může obdarovaná pak využívat všechny služby FITKA lila, včetně diagnostiky složení těla, vypracování jídelníčku, masáže, vstupy do fitness nebo asistenci osobní trenérky a další dle nabídky. Pokud si tedy nejste jistí, nechte výběr na obdarované, doporučíme optimální postup nebo vyzkoušení všeho, co naše FITKO nabízí a dále budeme hodnotu poukázky čerpat dle individuálních preferencí.

Dárkové poukázky vystavujeme na jméno s libovolným textem a přáním a tiskneme na fotografický papír nebo laminujeme! Stačí napsat e-mail nebo nám zatelefonovat pro koho poukázka bude, na co bude (jakou bude mít hodnotu) a Vaše věnování a my Vám poukázku do pár hodin vytvoříme na míru.

Dárek i pro Vás - na zakoupení dárkové poukázky poskytujeme slevu 10% z celkové hodnoty poukázky!

Pozn. vzhledem ke slevě, která se odečítá při zakoupení dárkové poukázky, již není možné uplatnit žádnou další slevu (ISIC, Senior...), ani není možné poukázku vyměnit za permanentku. Čerpání z dárkové poukázky se řídí ceníkem jednorázového vstupného, platnost dárkových poukázek je stejná jako u permanentek - 6 měsíců od 1. vstupu (čerpání) DP, peníze za prodané dárkové poukazy se nevrací