Naše služby

FITKO lila Vám nabízí spojení nejpokrokovějších a nejúčinnějších metod snižování hmotnosti a formování postavy – podtlakový systém VacuShape a válečkový masážní přístroj BodyRoll s léty prověřenou klasikou cvičení na profesionálních posilovacích a kardio strojích. Nově jsme zařadili systém variabilní tréninkové konstrukce, jejíž možnosti použití stále vylepšujeme. Proč? Protože nás to baví a nepodceňujeme ani ženskou sílu ani ochotu cvičit tzv. základní cviky! V nabídce máme také V našem prostorném zrcadlovém sálu s dostatkem denního světla (celá jedna strana jsou prosklenná otvíravá okna!) probíhají skupinová svičení od dynamických forem "aerobicu" až po cvičení ve stylu Body and Mind. Mimo skupinové lekce sál výborně slouží jako místo pro "funkční cvičení" s vlastní vahou nebo cvičebními pomůckami.

1122-dsc-0304-1 1123-dsc-0008-1-2 1124-dsc-0006-1 1272-fotografie2013

Prostor fitness i zázemí byl ideálně přizpůsoben našemu záměru - vytvořit příjemné prostředí, které nabídne širokou škálu možností, jak co nejefektivněji ovlivňovat tělesné křivky. U nás najdete jen to nejlepší, co současný trh nabízí - originál VacuShape, posilovací stroje LAX zaměřené na cílené cvičení a tvarování problémových partií + procvičení celého těla. Cardio trenažery (běžecký pás, orbitrack, stepper, multifunkční AMT i rotoped) americké značky Precor.

Samozřejmostí v nabídce služeb je diagnostika těla (BIA analýzou, kterou provádíme na KETOPOINTu), poradna výživy, vypracování tréninkových plánů, osobní trénink, prodej vybraných doplňků stravy. Vše je založeno na individuálním přístupu.

Pokud chcete být včas informování o novinkách, změnách a akcích, prosíme, zaregistrujte se, a žádná informace Vám pak neunikne! Vyzkoušejte si také z pohodlí domova naše on-line REZERVACE. Jedním kliknutím si rezervujete požadovaný termín, jako potvrzení Vám přijde e-mail s odkazem, skrze který Vaši rezervaci můžete stejně pohodlně i zrušit.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

za kolektiv FITKA lila majitelka Mgr. Kamila Knotková

panackova