Sdělení k prázdninovému ukončení provozu

Vážené klientky,

jak jsme vás již průběžně informovali, nákupní centrum Javor koupil nový majitel, bude procházet kompletní rekonstrukcí a stavební úpravy se přímo dotknou i prostoru našeho FITKA lila. To s sebou nese nejen změnu nájemního vztahu, ale i nutné zvýšení pracovního nasazení. To sice bude veskrze pozitivní (nový interiér, možná nová koncepce...), ale naše pozornost se nyní soustředí především na poradenství a prodej KetoDiet a to je také jeden z důvodů, proč už se do této změny po 9-ti letech provozování fitness nechceme pouštět.

Rozhodli jsme se tedy, že provoz FITKA lila bude k 30.6. 2018 (z důvodu platnosti aktuálních permanentek) pod naší taktovkou ukončen. Kdyby někdo chtěl převzít otěže, pokračovat v jízdě a čerpat tím samozřejmě výhody zaběhnutého provozu se stálou klientelou, kvalitní historií, úspor na pořizovacích nákladech atd. výhoda přenechání pronájmu za odstupné nebo přesun do blízkého okolí je nesporná.

Neexistují žádné faktury po splatnosti, na vybavení neváznou žádné dluhy a nejsou žádné neukončené závazky. Více informací o vybavení a provozních záležitostech podáme v nějaké následující zprávě.

Před námi jsou tedy ještě nějaké 4 měsíce plnohodnotného provozu za stávajících podmínek (otevírací doba, nabídka služeb, skupinová cvičení...), zohledněte však prosím tuto skutečnost při nákupu permanentek - jejich platnost končí 30.6. 2018 a do této doby je nutné vyčerpat všechny credity.

V březnu budeme nabízet obě creditové permanentky a jednorázové vstupné se slevou 10% pro všechny. Měsíční členství zůstává za 555,- Kč. Od března dále již nebude možné uplatňovat další slevy (10% ISIC, Senior...)

Děkujeme za vaši přízeň a loajalitu, kterou nám i teď projevujete. Vážíme si toho! Za FITKO lila Kamila K.