CHILLI zóna

... tahle "ostrá" zóna nám vznikla ze zadní místnosti, kde jste byly zvyklé vídat PowerPlate. PowerPlate má nyní své samostatné místo - v původní masérně.

Máme z toho velkou radost! Konečně máme sál, který nám bude moci nabídnout prostor pro nějaká skupinová cvičení a skupinové kruhové tréninky a především rozšíříme fitness aktivity (posilovnu a cardio) o spoustu pomůcek, které se využívají ve cvičení známém pod pojmem funkční trénink a je tu víc místa také na základní cviky ať už se zátěží nebo bez, které se nám zase móóóc líbí v CrossFitu.

Tuto sekci budeme průběžně doplňovat, představovat Vám jednotlivé náčiní, vyhlašovat tréninky dne, abyste nemusela přemýšlet a mohla si zacvičit předem sestavený tréninkový program!

Nějaké foto:

1102-fotografie11641079-fotografie10761069-fotografie10471078-fotografie10731101-fotografie11631099-fotografie1160

Vybavení sálu:

nepodceňujeme ani ženskou sílu, ani touhu mít kolem sebe všechno pěkné. Naše vybavení je plně profesionální, ustojí maximální možné zatížení pro všechny sportovce - i muže. Sháníme vždy to nejlepší, co nabízí aktuální trh se sportovním vybavením. Osaháme každou novinku. Osobně vše předem vyzkoušíme! Protože žijeme FITNESS, děláme to taky tak trochu pro sebe ;-). Můžete se tedy spolehnout, že u nás najdete vše, co potřebujete!

Např.:

HRAZDA NA SHYBY ARES 100. Je to nejpevnější a největší hrazda na shyby prodávaná v ČR. Je to velice masivní hrazda s cvičební vzdáleností 100 cm od stěny, díky čemuž je vhodná nejen pro všechny druhy shybů, ale  každý člověk na ní provede plnohodnotný výmyk - vyzkoušeno! Více informací výrobce ZDE (mají krásné fotky!)

BRADLA Czech Dip Bars Plus. Plnohodnotná bradla v robustním provedení vybavená spojovacím profilem určeným k jednoduchému spojení obou základen a tím vytvoření naprosto pevného celku. Využíváme je především k nácviku shybů, kliků a jako oporu pro pistols squats :-). Více info ZDE

Plyometrická bedýnka XC JumpBOX. Vyrobena z 20 mm překližky. Všechny vnitřní hrany jsou po celé délce vyztuženy bukovými hranoly o průřezu 50 mm, tím je zaručena stálost a dlouhá životnost.  Při jejím vývojivýrobce dbal na absolutní nezničitelnost. Tento plyo-box je sportovní prvek pocházející z ČR, vyrobený lidmi, kteří tomu opravdu rozumí. Více info ZDE