ZHUBNI-ZFORMUJ !

Tuto lekci jste si vy, stálé klientky upravily společně s vaší lektorkou do současné podoby, které však již více odpovídá novému označení. V základu jde tedy o stejnou lekci, jako je uvedeno níže, ale tréninky jsou více intezivní a cvičení probíhá intervalovou formou. A  protože byly čtvrteční lekce plné, přidali jsme stejnou lekci ještě 1x v týdnu. Nyní tedy ÚT + ČT 17:15 hod.

Zhubni - zformuj je skupinové cvičení zaměřené na hubnutí, formování a zpevňování postavy. V lekci se společně zaměříme nejen na posílení středu těla a tzv. problematických zón (zadeček, bříško), ale také se budeme snažit kvalitně protáhnout důležité části našeho těla, často zkrácené dnešním způsobem života. Zařazeny jsou také aerobní složky na spalování tuků.
Zformujeme křivky, spálíme tuk a budeme se cítit skvěle !!!
Tento druh cvičení pomáhá modelovat tvar postavy, zajistí správně držení těla a pomůže s redukcí přebytečných kilogramů. Cvičení je vhodné pro všechny - bez rozdílu věku a úrovně zdatnosti. Začátečnice cvičí s menší zátěží, pokročilé cvičenky si „naloží" zátěž větší. Sama uvidíte, jak se Vám po pár lekcích zlepší koordinace těla, zvýší pohyblivost, budete překvapená, jak posílíte ochablé svalíky, jak si najednou v pohodě třeba zavážete tkaničky a HLAVNĚ - jak se budete na každou lekci těšit !
Cvičit budeme většinou formou kruhového tréninku, zařadíme  nějaké cardio (aerobní) stanoviště na podporu spalování tuků. Používat budeme malé činky, yogabally (měkký PVC míč naplněný pískem), posilovací gumky, Thera-bandy (gumové pásy), overbally, velké míče...

 

Potkáme se spolu třeba v lehu-sedu :-), Vaše instruktorka Kamila S.